| Maria250397 a întrebat:

Trec in clasa a 9-a si sunt la profilul stiinte ale naturii engleza intensiv, si suntem o singura clasa cu acest profil.Se va da examen de admitere la engleza intensiv? Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Rossey a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu da.Succes!

2 răspunsuri:
| Scarlettt a răspuns:

Da cam pe acum!

| Andreea_8956 a răspuns:

Pai daca ai depus dosarul... si vroiai la st ale naturii intensiv engleza trebuia sa dai o testare doar daca iti spunea daca nu ti-a spus atunci sunt de ajuns elevi care vor la intensiv! Adica daca erau 34 si erau doar 30 de locuri pentru intensiv se da testare sa pica 4 dintre ei. iar daca sunt mai putini exemplu 29 nu mai trebuie data testarea! Si eu am intrat la stiinte ale naturii dar nu am vrut la intensiv engleza pentru ca n-am facut asa multa engleza in generala si nu luam testarea! Nu stiu daca ai inteles!