| Mihai1765 a întrebat:

Buna TPU, unde e mai ok la medicina in Bv sau Sb, sunt din Fagaras si distanta intre cele 2 orase e cam egala. Stiu ca sunt si centrele mari foarte bune dar sincer sa fiu situatia materiala nu ma ajuta sa merg intr-un oras mare iar la Tg Mures admiterea e diferita fata de restul tarii asa ca daca ati putea sa ma ajutati cu niste argumente intre cele doua facultati?

Pun int. asta inca o data pentru ca prima oara nu am primit raspunsurihappy

2 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Eu voiam sa-ti sugerez Brasov. Unde sunt mai multe facultati, mai multi studenti, alta viata.
Insa daca vorbesti de situatia materiala, intereseaza-te de conditiile de cazare la camin ca sa te coste mai putin. Poate tot la Brasov ai mai multe sanse, fiind mai multe camine. Stiu ca Sibiul este extrem de scump la chirii desi eu personal nu vad explicatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la Sibiu! Brașov e prea aglomerat! Aici poate iei virus.