| CookieMonsterRawr a întrebat:

Buna TPU^^. urmeaza cineva "Colegiul Militar Liceal"Mihai Viteazul" Alba iulia"? cum ii acolo, adica, voua vi se pare greu? daca se face si atata armata, orele de curs sunt la fel? probele de admitere vi s'au parut grele? vreau sa stiu cat mai multe. funda :X

2 răspunsuri:
| Deeennnnnnniiiiiiissssssssaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai si eu vreau sa merg la liceu militar din alba. acum sunt in clasa a8a. stiu multe despre acest liceu pentru ca am prieteni acolo. daca vrei sa iti spun mai multe da-mi un mesaj cu id tau 1

| marta_5719 a răspuns:

Un var de al meu este acolo si a spus ca este misto! si a spus ca orele sunt usoare si tare smechere
ca este o ora la care doar razi cu profu sau profa nu stiu exact ce este! dar e smecher!