| hey97 a întrebat:

Buna TPU va rog frumos cine stie foarte bine germana spuneti-mi si cum se traduce aceasta fraza in germana :
"Dupa mult timp ei s-au intalnit din nou exact in acelasi loc si au ramas impreuna pana la sfarsit"

? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce virstă ai? Cum te numesti dragă hey, mersi

| Bitca_Dorin_1998 a răspuns:

Nach langer Zeit trafen sie sich wieder in genau der gleichen Stelle unde blieb zusammen bis zum Ende

| Alexandru-Gabriel_Roman_1986 a răspuns:

Nach langer Zeit trafen sie sich wieder in genau der gleichen Stelle unde blieb zusammen bis zum Ende

P.S. : M-am inspirit de pe Google Translate

P.S. : M-am inspirit de pe Google Translate.