| Girly97 a întrebat:

TPU! Va rog sa imi spuneti de pe ce site pot sa vad rezultatele din Evaluarea Nationala 2014 din judetul Ilfov si as vrea sa si vad canditatii si notele lor. FUNDA!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Primele rezultate au apărut vineri 27 iunie 2014, dar s-au afişat DOAR la şcoli ( NU pe net )!

Eventual, este posibil ca rezultatele să se afişeze şi pe pagina web a şcolii respective ( dacă are aşa ceva )...

Pe net se publică listele finale, DUPĂ Contestaţii - afişarea lor se face, într-o primă etapă, pe site-urile ISJ!

Apoi, între 1-5 iulie se afişează listele finale şi pe edu.ro, la linkul :
http://admitere. edu.ro/2014/

Toate cele bune.

| Girly97 explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult! Iti urez o seara buna!

| bursuc001 a răspuns (pentru Girly97):

Cu plăcere!

O seară/noapte frumoasă.

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Bună!

În SFÂRŞIT, s-au afişat rezultatele pe edu.ro - vezi linkul oficial :
http://prep-adm.cloudapp.net/DefaultI.aspx

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| kyttu a răspuns:

Incearca pe site-ul Inspectoratului Scolar Judetean Ilfov