| Alkyda a întrebat:

Verisoara mea este la facultate in anul I a stat in camin insa nu si-a facut decazatea deoarece nu a platit caminul pe ultimele 3 luni. Intrebarea este isi poate da restantele fara probleme daca nu a platit acea taxa de camin sau va avea probleme?

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Alkyda! Poate afla chiar ea dacă se interesează la secretariat de condițiile ce trebuie îndeplinite pentru susținerea restanțelor. Este vorba de regulamentele de ordine interioară pe care orice universitate le stabilește în urma unor dezbateri.
O zi cu zâmbet să ai!

| Alkyda explică:

Florinho91 si atunci la ce te bagi in seama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ti arat ca imi pasa sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumeam nu mi pasa