| Erin28 a întrebat:

Buna TPU!
Voi ati stabilit datele in care dati tezele? La mine la scoala inca nu, diriginta spune ca dam teza dupa Craciun, dar alti profesori spun ca dupa 6 decembrie.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| florin926481f a răspuns:

In perioada 2-15 decembrie se dau tezele, cel putin asa e la mine.

| Erin28 explică (pentru florin926481f):

Nu am stabilit nici macar o data legata de sustinerea tezelor. Habar nu am ce au de gand sa faca profesorii.

| RoxanaElena007 a răspuns:

Eu stiu ca trebuie stabilite pana in vacanta de iarna, de ex la romana dam pe 17 decembrie si la mate inca nu stiu pe cat o dau

| alexandradlr a răspuns:

Nu e graba. Noi am stabilit doar o teza, pe 15 dec.

| emilllyya a răspuns:

Da, mai putin la mate, aflam maine. Da la info si romana se stie, e inainte de vacanta de Crăciun