| smartydsay a întrebat:

Buna,TPU!
Vreau sa devin medic veterinar si vreau sa dau la liceu la Bio-Chimie si as vrea sa stiu ce materi se fac la acest profil, daca ati putea sa imi spuneti un orar...Multumesc!
*funda*

Răspuns Câştigător
| asdfgh23 a răspuns:

3 de fizica 2 de chimie 2 de bio, 4 de mate si din a 11a doar 3

2 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Pai iti spune si numele :"Bio-Chimie",la stiinte ale naturii materiile de baza sunt biologia,fizica, chimia si matematica.
Mdaa, si eu aveam odata un gand sa ma duc pe ramura medicinei dar sunt praf la fizica, chimie, mate. deci laughing

| smartydsay explică:

Stiu ca fac in mod special biologie, chimie si fizica dar as vrea sa stiu cate ore pe saptamana din fiecare materie nu numai acestea...