| UrsuletExpirat a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi spuneti rechizite pt clasa a 4 a gen caiete,pixuri, postituri
dau funda;-)

Răspuns Câştigător
| stefanii a răspuns:

Cand am fost in clasa a4-a am avut nevoie de vreo 7 caiete de romana mici, 7 caiete de matematica mici, stilou cu rezerve, pix cu gel, pic, 2 creioane,radiera,ascutitoare,penar echipat cu culori si carioci,etichete pentru caiete,coperti pentru caiete,acoarele de la Pelikan,pensoane mai groase si mai subtiri,foarfeca,lipici,ghiozdan,rigla, caiet de muzica, caiet de geografie, bloc de desen mic si cam astea sunt principalele, restul o sa-ti zica doamna ta invatatoare. (Stiu de astea pentru ca inca mai am lista de rechizite din clasa a 4-a) rolling on the floor
Si daca chiar vrei o lista exacta du-te la Alexandria, la librarie, si intreaba de o lista de rechizite pentru clasa a4-a. happy
Sper ca te-am ajutat! :* Fundaa