| Siracuzia a întrebat:

Vreau sa ma duc la un liceu,dar acolo cea mai mica medie la profilul respectiv a fost de 9, 38 si mie imi iese media de admitere 9, 08...credeti ca am vreo sansa sa intru?sad

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Conteaza ca liceul respectiv sa fie printre primele optiuni. apoi cu putin noroc intrihee hee
bafta

| unknownn a răspuns:

Ai sanse fix 0, pentru ca anul asta vor fii mediile mai mari ca anul trecut, pentru ca a fost mai usor examenul de anul asta.

| Madax a răspuns (pentru unknownn):

Nu te supara ca te contrazic, dar majoritatea directorilor din diferite scoli din Bucuresti au spus ca vor scadea anul acesta notele de admitere in licee.

| JustForFewSeconds a răspuns:

Eu zic sa pui prima optiune...asta daca vrei 100% acolo, pentru ca anul asta nu au fost asa mari mediile la examene asa ca posibil ca sa nu fie destui elevi pentru a completa clasa asa ca ai ceva sanse! Succes!big grinbig grin

| AndaluziaM a răspuns:

Poate...nush ce sa zic si eu am patit-o dar m-au primit media mea find (9, 03)