| AlyRO a întrebat:

Bună TPU! Vreau să merg la Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației - UBB.
Voiam să vă întreb...se dă admitere sau intri cu nota de la bacalaureat? Și dacă se dă admitere, din ce s-ar da și cum(fizic/online)?????
Mulțumesc anticipat!❤️

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Toate aceste informatii le afli de pe siteul facultatii, la sectiunea admitere.Ai verificat acolo? Aparent nu.Inclusiv pe Facebook sunt multe grupuri unde poti intreba studentii.

https://psiedu.ubbcluj.ro/31-admitere-facultate
(derulezi in josul paginii si ai inclusiv subiectele cu rezolvare)

https://www.facebook.com/groups/admitereubb
(cauti la search, unde este lupa in dreapta- psihologie sau ce cuvinte cheie vrei tu si afli ce zice lumea)

Succes.

| AlyRO explică (pentru dullcat):

Am verificat, dar îmi spunea despre anumite articole și nu am găsit ceea ce am vrut. Mulțumesc frumos!

| dullcat a răspuns (pentru AlyRO):

Bine atunci.laughing Cu placere.

3 răspunsuri:
| AdrianFoanga a răspuns:

Se da fizic. Subiecte din toata materia.