| Lesioreosibotoasa a întrebat:

Bună! Dacă este cineva în grup student la Cluj la facultatea de Psihologie și științe ale educație,
as vrea sa întreb cam ce întrebări se pun la interviu pentru admitere?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este examen scris, nu se pun intrebari. Nu este interviu pentru angajare. Greu daca nu stii atata lucru.

| Lesioreosibotoasa explică (pentru darrio2007):

Pentru filiera Psihologia învățământului primar și educational este interviu. Poate m-am exprimat greșit în întrebarea pusa, dar "sa aruncam cu pietre" este mai ușor.

| darrio2007 a răspuns (pentru Lesioreosibotoasa):

Nu am aruncat cu pietre. Se pare ca ai dreptate cu interviul.

| Lioana a răspuns:

Nu e interviu. E examen scris. Probleme de logica cu mai multe variante de raspuns.