| 마리아 a întrebat:

Vreau sa scriu ceva legat de mitologia greaca, mai exact povestea se va axa pe Thanatos, zeul mortii si inainte sa o incep as vrea sa ma documentez. Am cam stors internetul, dar poate mai stiti voi alte chestii. Imi puteti da niste informatii despre el sau site-uri (nu de pe wikipedia, ca pe alea le sti deja pe de rost) Multumesc anticipat! Dau funda pentru cine imi da cat mai multe informatii!

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Citeste legendele olimpului, poate gasesti ceva.

| 마리아 explică:

Nastia, multumesc pentru raspus dar le-am citit deja si Thanatos nu apare decat odata in toata cartea. Eh, multumesc oricum big grin