| Shining_Andreea_1993 a întrebat:

Vreau si eu daca stiti o lista cu licee din Galati la seral sau fara frecventa. Multumesc!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Colegiul economic "Virgil Madgearu"(Galati)->cu frecventa redusa
Grupul scolar metalurgic(Galati)->seral
Colegiul particular"Dimitrie Cantemir"(Galati)-> foarte probabil sa aiba cursuri serale sau cu frecventa redusa
Colegiul National de Economie si Agricultura(Tecuci)->seral

P.S De obicei, colegiile nationale au organizate si cursuri serale (pe langa cele de zi)--- ia pe rand toate colegiile din Galati(M. Kogalniceanu, Calistrat Hogas, Vasile Alexandri si altele)---intreaba la secretariatele lor daca au organizate cursuri serale sau cursuri cu frecventa redusa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi la secțiunea licee, www.edu.ro
Mult succes!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te poţi uita pe www.edu.ro
Te pup!