| ionutz246 a întrebat:

vreau si eu niste metode de a face bani sa strang multi bani am 15 ani si in afara de alocatie n-am alta sursa vreau sa fac bani usor nu stiu ce sa fac...
dati-mi mai multe cai de a face bani, asa pentru varsta mea
Cred ca daca nu reusesc sa strang minim 120 lei pe luna ma apuc de furat dreacu....mam saturat sa stau la banii parintilor pentru ca ei pretuiesc mult banul.
VA ROG DATIMI RASPUNSURI SERIOASE...PLEASE

3 răspunsuri:
| Katalinn a răspuns:

Frate furatul nu este o optiune, eu am 16 ani si vreau si eu acelasi lucru, trebuie sa te duca putin capul...Cumpara si tu telefoane apoi vindele pe ceva mai mult, nu pot sa-ti scriu prea multe dar gandeste!

| ionutz246 explică (pentru Katalinn):

Ma ocup deja cu asta si imi iese banul foarte greu sad

| geoasdf00 a răspuns:

Du-te la munca in weekend,,,