| AlleXCs a întrebat:

Buna`TPUlove struck! Am si eu o intrebarebig grin. Dupe ce termini "Liceul Militar" (oricare dintre ele ) ce grad obtii? big grin

Răspuns Câştigător
| singurinlume a răspuns:

buna dupa ce termini liceul militar nu primesti nici un grad trebuie sa urmezi o academie militare iar dupa ce o vei termina vei fi sublocotenent

6 răspunsuri:
| thekillerboyka a răspuns:

1.Idiot/idioata cu diploma
2.plutonier rolling on the floor
3. Mini Hitler
4. McGregor xD
5.Vasili xD

| AlleXCs explică (pentru thekillerboyka):

Auzi...Daca ai chef de caterinca pleaca frate de aici! Bine? Decat sa-ti bati joc, mai bine faa si tu un lucru utiltonguex(!

| thekillerboyka a răspuns:

Sau Boris cu Ak47 xD :X

| Elliana534 a răspuns:

Presupun ca soldat sau sergent nu mai tin minte

| McCrush a răspuns:

Ca sa obtii o functie trebuie sa urmezi o academie militara.

| AlleXCs explică:

MultumesClove struck! [Ala/Aia cu " Mini Hitlerlaughing ".Tu nu meriti nimic! ]