| Redsunshine33 a întrebat:

Trebuie să ajung la secretariatul Facultății de Biologie din cadrul Universităţii București ca să confirm locul. Dosarul l-am depus la sediul facultăţii, în Splaiul Independenței, dar am văzut pe site-ul lor că sunt două sedii, celălalt fiind lângă Gradina Botanică. Știe cineva la care din cele două sedii este secretariatul? Pe site-ul lor nu se specifică acest aspect, doar că trebuie să ne prezentăm la secretariatul facultăţii pentru confirmarea locului.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai daca pe site-ul lor scrie ca inscrierea se face la sediul facultatii si confirmarea locului se face tot la sediul facultatii, inseamna ca trebuie sa te duci fix in aceeasi cladire. Trebuie sa gasesti o usa pe care sa scrie secretariat.

1 răspuns: