| georgiana_7290 a întrebat:

Am o intrebare. in cazu in care stie cineva sa-mi raspunda. Stie cineva cum este in cadrul Facultatii de Medicina(Galati) specializarea Asistena Medicala? In sensul ca as vrea sa stiu cat de greu este. sau daca este foarte mult de invatat, asa cum auzisem. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu-ti recomand medicina in Galati, este egala cu zero, iar meseria de doctor este una cu responsabilitati foarte mari. Daca vrei medicina, incearca Bucuresti, acolo intr-adevar se invata carte. Si cum adica daca ai mult de invatat? Orice tine de medicina, trebuie sa ai cunostinte solide de biologie.
Reprofileaza-te. Sau baga-te in filmele porno cu asistente, uiii...

| georgiana_7290 explică:

Stiam ca nu e cine stie ce la Galati, dar nu pot ajunge la Bucuresti si domeniul asta e singuru care imi pare interesant si care ma atrage. Asta este.