| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor am si eu o problema, sunt in clasa a 8 si trebuie sa ma gandesc la ce liceu vreau sa merg si la ce profil Profilul m-am gandit sa fie Stiinte- sociala bilingv engleza. Va rog cei care sunteti la acest profil spuneti-mi parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| ~#YouKnowYouLoveMe#~ a răspuns:

Eu sunt la bilingv engleza si e super tarewinking!
ai engleza in fiecare zi si faci ft putina matematica; x
E ft misto si nu e exagerat de mult de invatat:d. Mie imi place si cred ca am facut cea mai buna alegerehappy

2 răspunsuri:
| AdElA96 a răspuns:

Si ai doua materii in engleza?

| ~#YouKnowYouLoveMe#~ a răspuns:

Am geografia angliei intra 9 si in clasa a 10 o sa fac istoria anglieihappy