| Bianca1001Bia a întrebat:

As dori si eu cateva site-uri cu diverse lucruri legate despre cultura generala. Am putin timp liber, mai ales serile, si as dori sa nu il irosesc, asa ca va rog, daca stiti vreun site sau aveti vreo idee despre ce as putea citi, va rog sa imi lasati un comentariu big grin.

4 răspunsuri:
| TuRb0FiN a răspuns:

Https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Pagina_principal%C4%83 Acest sait este de cultura generala gasesti tot despre plante, regi, tari

| TuRb0FiN a răspuns:

Dece nu iti petreci timpu cu prieteni sau iubitul tau