| sonia1258 a întrebat:

Buna tuturor!
Ash vrea sa impart cu voi ce mi se intampla.
Invat sa conduc masina, sunt deja la a 18-lectie, am 35 ani, si instructorul la orice greseala imi face observatii foarte apasate, ca de ce nu vad semnele, ca de ce nu conduc bine inca, ca sunt la un nivel inalt si conduc rau, si eu din cauza asta ma pierd si fac mai multe greseli, am emotii cu el alaturi si il simt cum se enerveaza, de felul meu sunt o fire emotiva dar destul de desteapta, si cunosc bine semnele dar ma pierd.Cand fac o greseala el franeaza atat de brusc si se uita la mine ca eu ma sperii, ieri mi-a zis ca la el toti elevii dau examenul din prima si ar trebui si eu sa ma stradui, si eu incep sa nu mai vreau sa continui, cu toate ca aveam la inceput o dorinta foarte mare sa ma invat.
Cum sa depsesc aceste emotii, fiindca incep sa ma invinuiesc ca nu sunt buna de nimic, si merg la lectii deja fara dorinta, nu ma pot relaxa cand incep sa conduc.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Schimba instructorul, nu toti oamenii suntem la fel, trebuie sa ai un instructor rabdator nu un nebun cum este acesta, cum sa frineze brusc? Si nu are voie sa iti faca observatii pe un ton ridicat ca nu esti fata lui, vorbeste la scoala de soferi sa iti dea pe altcineva spune le superiorilor lui cum se poarta cu tine măgarul ăsta.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei permisul și pe urmă o să înveți să te relaxezi. Sau schimbi instructorul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru funda, sanatate multa

| mihai69 a răspuns:

Schimbă instructorul, ăsta nu e bun de nimic.

| Eireann a răspuns:

Ok, pe bani tai nu striga numeni la tine. Ceri alt instructor de la scoala de soferi si explici foarte clar -in scris de ce, faci reclamatie, dai review-uri negative peste tot unde poti. Daca vrea sa faca crize de nervi sa le faca cu ma-sa sau cu cine il suporta, nu cu clientii.

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Nu ești tu de vină. Ai avut ghinion și ai dat de un idiot care stă prost cu nervii. Tipul este toxic. Înlocuiește-l rapid cu altul.