| Nimeni91 a întrebat:

Eseul la istorie de la subiectul al treilea mi se pare teribil...pana acum, la clasa, nu am facut modele de teste, insa profesorul are pretentii sa le stim pe toate. Nu imi permit sa merg la meditatii. Intrebarea mea este: cum sa invat sa fac eseurile acelea? Nu imi dau seama cum, desi invat matetia...nu imi dau seama efectiv, parca as avea creierul blocat.

1 răspuns:
| Meme10Memu a răspuns:

Nu-ti bate capul prea mult. E interesul lor sa-ti dea un 5 si sa te treaca clasa. Ocupa-te de istoria biblica.