| apz a întrebat:

Bună tuturor. Păreri despre facultățile Titu Maiorescu și Nicolae Titulescu din București? Vreau să știu cât de ok sunt, dacă diplomele sunt în regulă ș.a.m.d. Mi-ar prinde bine răspunsurile din partea celor care au terminat una din cele două facultăți sau dacă au avut/au cunoștințe care au studiat/studiază la una dintre cele două facultăți.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fabrici de diplome.

| Shimozukushiki a răspuns:

Da, am 2 colegi acolo, unul la una, unul la cealaltă.
Mi se pare că unul din ei e la istorie, iar celălalt e la drept.
Din câte știu, sunt private amândouă, iar taxele anuale am înțeles că sunt cu undeva la 1300 de lei mai mici ca cele de stat.

| Dobrescu_Laura_1967 a răspuns:

De ce fabrica de diploma? argumenteaza nu arunca cuvinte fara acoperire!