| Curious2 a întrebat:

Bună tuturor, unde se pot angaja POLITOLOGII / ANLIŞTII POLITICI - absolvenţii de Ştiinţe politice?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se pot angaja unde îi angajează cineva. Poate fi o instituție de stat din domeniu. De exemplu de analiști are nevoie și SRI. Vor găsi posturi, căci dacă nu, nu ar fi justiicată facultatea. Nu te pregătește să stai apoi acasă, sau să împarți fluturași.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe la RomaniaTV.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sub birourile parlamentarilor si deputatilor... in genunchi pentru inceput.

| Wr3nch a răspuns:

Https://imgur.com/a/x4B5EY1

Ni o lista, desi cred ca ti-am mai trimis-o.

| Werrich a răspuns:

Bună, se pot angaja la Antena 3 sau Digi24

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fabrica