| anonim_4396 a întrebat:

Salut am intrat la facultate la prima optiune si consider ca m-am cam grabit si acum regret.Ce as dori eu sa intreb e daca la a doua optiune pe care o aveam pe fisa la Universitatea respectiva nu s-au ocupat toate locurile si mai mult de jumatate au ramas libere nu s-ar putea face transferul inaintea inceperii anului universitar? si daca nu se poate ce se intampla cu locurile ramase neocupate? am nevoie de un raspuns serios ca sunt foarte hotarat sa imi retrag dosarul si sa astept un an in caz ca nu se poate trece la alta specializare deoarece e total altceva decat am crezut eu ca e.Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate face transferul, daca este aprobat de facultatea unde vrei sa te transferi, asa ca depune cerere de transfer, n-ai nimic de pierdut.

| W0LF7 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sper din tot sufletul sa ai dreptate sa nu pierd un an degeaba.Iti multumesc happy

1 răspuns: