| cosmin2000 a întrebat:

Unde pot descarca cartea,, Prinţese date uitării sau necunoscute"? Urgent. Promit dau funda.

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

La librarie, nu e online...happy...si e scumpa cu draci.rolling on the floor

| cosmin2000 explică (pentru SuperGirl122222222222):

Tu o ai? La orice librarie? Cam cat costa? Dar la biblioteca se gaseste? Daca o ai imi poti da niste informatii care le-am mentionat legat de alfabetul evantalic international si altele.

6 răspunsuri:
| cosmin2000 explică:

Sau daca cineva o are sa-mi dea va rog frumos alfabetul evantalic international, trucuri si viclesuguri pentru a deosebi o printesa adevarata get-beget, pentru a trezi o printesa din somn si pentru a reduce o printesa la tacere! Va rog mult!

| cosmin2000 explică:

Am rezolvat!

| Nistor_Florina_1992 a răspuns:

Tema de vacanta din clasa 5a? Am si eu caietul laughing... Si eu am nevoie acolo...

| Naad_Adrian_1969 a răspuns:

Cum ai rezolvat? salut

| cosmin2000 explică (pentru Naad_Adrian_1969):

Buna! Mie imi trebuia cartea pentru alfabetul evantalic international si dupa cautari in sir am gasit partea din alfabet, care imi trebuia la tema de vacanta! Daca vrei lasa-mi mesaj aici si ti-l dau si tie!