| Anaaaa13 a întrebat:

Voiam sa va intreb la anul am vazut ca se schimba bacul. Voiam sa va intreb daca pot invata dupa o carte veche de comentariile eseurile de la subiectul 3 la bac?

Răspuns Câştigător
| iusteo a răspuns:

Da! materia de bac nu se schimba. Pur si simplu s-a schimbat formatul bacalaureatului ( si numar mai redus de randuri/cuvinte la subiectul 3)
Poti sa te apuci linistita de invatat. Bafta! happy

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu chiar intrucat am vazut ca acum accentul se pune mai mult pe curenta iar limita de spatiu e mai mica.