| tazz4 a întrebat:

Vreau sa ma fac actrita si nu stiu ce trebuie sa urmez. Multumesc!
P. s.: Am 10 ani.

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Citeste niste carti despre actorie si incearca niste roluri ca de ex.:

Roluri triste, vesele, negative, etc.

Funda?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vai, scumpi! Ce sa faci? Invata bine la scoala si apoi dai examen la Institutul de Teatru si Film.

| llucixxl a răspuns:

Urmează brazzers.com factory.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa mergi la liceul de arta big grin (vezi din ce cls poti sa intri )
bafta

| tazz4 explică:

Madii scuze dar din greseala ti-am dat vot: stupid.

| cosandree a răspuns:

Multi inainte. Inseamna ca esti in clasa a 3a. Pai trebuie sa termini scoala generala, vei da la un liceu de Arte, nu stiu sa-ti spun la care ca nu stiu in ce oras stai dar trebuie sa ai un liceu de arte in oras.Ai grija la liceu sa-ti alegi profilul ''Actorie''. Apoi la facultate, bineinteles la Actorie. bafta. fundix! happy