| Ismylife a întrebat:

Vreau sa scriu o lucrare mai,, psihologica". Vreau sa fie ceva despre oameni, tipuri de temperament, personalitate sau... orice altceva. Voi ce tema propuneti? Dau funda celei mai bune idei.

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Cum afectează temperamentul personalitatea în general
Tipuri de caractere
Un studiu despre temperamentele care intră în personalităţile caracteristice zodiilor
Ce se întâmplă dacă se întâlnesc două temperamente/caractere opuse

| AnotherCatWoman a răspuns:

"Cum influenteaza interactiunea sociala si societatea comportamentul uman. Cum influenteaza lipsa interactiunii sociale comportamentul"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubla sau multipla personalitate.

| venusa a răspuns:

Eu iti propun ceva d geenul "cum a devenit nebunia normalitate"