| Ahs_Maria_1993 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu niste idei? Vreau sa scriu o carte despre o fata mai timida si un pic nerdy...ea calatoreste mult cu trenul si vreau sa scriu despre viata ei.ce face ea in tren..gen scrie in jurnal.dar ce scrie in jurnal..idei pentru carte va rog. Dau funda celei mai bune idei.

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Ea poate scrie in jurnal unde merge cu trenul si o intamplare deosebita, ce a marcat-o inainte sa ia decizia de a pleca.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa scrii o carte, dar folosindu-te de ideile altcuiva? Tu gandesti inainte sa iti treci degetele pe tastatura aia sau doar te dai cu capul de ea si postezi ce-ti iese?

| Ahs_Maria_1993 explică (pentru anonim_4396):

Am invatat asta de la tine, csz

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ahs_Maria_1993):

Bv bv

| Ungureanu_Sabina_1993 a răspuns:

Totul trebuie sa vina din inima, scrie ce vrei tu! poate ca acea fata poti fi tu! relateaza-ti intamplarile si sentimentele sub numele ei! iar prieteniilor tai sa le pui nume remarcabile! pe mine asta m-ar face sa iti citesc cartea! fii tu insati, fara prejudecati! sper sa ai o carte minunata! tu esti si poti fi viitorul!

| Ahs_Maria_1993 explică (pentru Ungureanu_Sabina_1993):

Merci mult, asta asteptam sa aud