| Loriana97 a întrebat:

Vreau sa stiu daca am pierdut practica (am facut-o la facultate ), o pot recupera cu bani? Sunt la Universitatea din Craiova. Multumesc anticipat pentru ajutor.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Cum adica ai pierdut-o? Nu scrie in regulamentul faculatii nimic in legatura cu practica?

| Loriana97 explică (pentru anonim_4396):

Nu m-am uitat in regulament, o sa ma uit. Ideea este ca am pierdut-o din cauza job-ului, in aceea perioada am lucrat si nu am putut ajunge la ultima evaluare finala si m-a pus absenta.