| кא๔ a întrebat:

Buna!
Vreau si eu cateva prezentari powerpoint despre eclipsa de luna sau de soare sau despre umbra, penumbra. Oricum nu vreau cevaa dee clasa a 2aa vaa rogg.big grin

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Draga mea, dar in clasa a II-a, elevii nici n-au auzit macar de prezentari powerpoint. Totusi uite un link pe care trebuie sa-l salvezi in calculatorul tau si apoi sa decupezi numai partea cu eclipsa.
http://www.didactic.ro/......-exercitii
Daca nu reusesti, scrie-mi pe privat.

1 răspuns:
| кא๔ explică:

Merci mult.am reusit sa il deschid si am selectat pozele si informatiile care erau interesante.