| blondy14 a întrebat:

vreau si eu o parere de la voi... sunt clasa a 10 a la profilul matematica informatica, si as vrea sa ma mut in Belgia sa continui acolo studiile. As vrea cat mai multe informatii si o parere, daca credeti ca este bine sau nu sa fac acest lucru.

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, părerea mea este că n-ai nici o treabă acolo, mai ai 2 ani îi poţi termina aici, ştiind că acolo nu este mai uşor ba chiar îţi îngreunează situaţia iar acolo eventual să faci facultatea acum depinde de tine, sper să faci ce crezi dar nu pleca din ţară ta.
O zi minunată!