| CookieMnstar a întrebat:

Buna ziua.
Am picat bacul in 2016 si de atunci nu m-am inscris.
Anul asta vreau sa ma inscriu.
Intrebarea mea este daca ma inscriu acum mai am nevoie de copie certificat de nastere sau alte documente?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, absolut tot ce se cerea si acum 6 ani si depuse la secretariatul liceului, unde te inscrii pentru BAC.
Succes!

| Frank51 a răspuns:

Https://www.digi24.ro/......re-1944425

Singura mea curiozitate este dacă de data asta ai învățat ceva :))

| Sophieka a răspuns:

Pai nici dupa atatia ani nu te-ai maturizat macar putin incat sa intrebi la secretariatul scolii unde vrei sa dai bacul?

| alzr a răspuns:

Salut, ai nevoie de:
- dosar;
- 2 poze mici 3/4 (ca acelea din buletin);
- copie certificat nastere si buletin;
- foaie matricola;
- cerere de inscriere (aici o gasesti https://cdn.edupedu.ro/......t-2021.pdf );
Si mergi cu ele la un secreatariat unde vrei sa sustii proba.
Succes!