| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua! Am promovat examenul de Bacalaureat anul trecut în vară, dar nu mi-am ridicat niciodată diploma, după ce ni se spusese că putem face asta începând din Octombrie for some reason. De unde ar trebui acum sa o ridic? Am nevoie de ea destul de urgent, pentru un loc de muncă. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Diploma nu pleaca nicaieri. O ridici de la liceul unde ai fost.

| vdayheist a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc! Asa consideram și eu normal, dar îmi stătea pe minte faptul ca mi-a spus cineva ca nu se mai ridica de la liceu, which seemed weird to me.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aha, vezi ca iti trebuie. Neglijența. O ridici de la liceul unde ai absolvit, logic. Doar nu de la baba cu leustean din piata.

| vdayheist a răspuns (pentru darrio2007):

Asa cum am spus mai spus, indeed asa mi se părea și mie normal, doar ca mi-a spus cineva ca nu mai e la fel și m-am gândit ca are legătură cu situația pandemiei (idk, am spus "who knows?", deși îmi venea și mi-e greu sa cred). Nu e nevoie nici de leuștean, nici de interjecții, mulțumesc, o zi faină!

| vdayheist a răspuns (pentru vdayheist):

și se pare ca TPU îmi schimba automat cuvântul "mie" in "mi-e". laughing