| MocanuMarinela78 a întrebat:

Bună ziua, am și eu o întrebare am dat examenul de bacalaureat în 1999 profil teoretic și nu am obținut nota de trecere la matematică. De la liceu unde de am dat examenul mi-au spus că trebuie să dau examenul de bacalaureat la toate materiile deoarece nu se țin cont de notele de trecere la celelalte materii deoarece am dat examenul înainte de 2003.
Doresc să vă întreb dacă știți d-voastră cum se procedează în cazul meu?
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.De ce ai intreba niste straini care nu stiu cand oamenii aia de la scoala ti-au zis deja cum sta treaba? E grav daca nu crezi ce ti s-a spus.

| Catrice a răspuns:

Ținând cont ca s-a tot schimbat programa și metodologia, mi se pare normal.

| Hyperion7 a răspuns:

In primul rand trebuie sa te conformezi programei actuale și să te pregătești pentru examen.
Restul procedurii o poți afla de la școala pe care ai frecventat-o.
Găsești programa pe internet.
Atenție însă, trebuie sa cauți exact pentru profilul pe care l-ai ales, pentru că diferă.
Daca îmi poți spune și ce profil, te pot ajuta eu cu mai multe informații.

| MocanuMarinela78 explică (pentru Hyperion7):

Profil uman, mulțumesc!

| Hyperion7 a răspuns (pentru MocanuMarinela78):

Perfect,eu am fost uman, te pot ajuta cu mai multe materiale în privat daca dorești, îți scriu acolo și vorbim, e ok?