| Miha50miha a întrebat:

Buna ziua! Am terminat liceul pedagogic, profil educator -invatatoare, știe cineva daca mă pot angaja la o grădiniță privată fara titularizare data și fără facultate?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa si o facultate daca vrei sa profesezi, fiindca liceul nu ajuta la nimic.

| 1234568807 a răspuns:

Nu

| xval a răspuns:

Angajeaza-te pe ceva profil economic si o sa faci bani pe viitor. Vanzari, banci, contabilitate si inveti cum se face la locul de munca.

| Wr3nch a răspuns (pentru xval):

Vanzari ca poate, dar alealalte fara studii de specialitate canci.

| xval a răspuns (pentru Wr3nch):

In banci si in conta, poti intra si doar cu studii liceale. Incepi pe o pozitie de la 0, inveti la locul de munca si cresti cu timpul.