| Vlady_Biggie_1996 a întrebat:

Buna ziua!
As dori ca dupa BAC sa merg la Facultatea de design vestimentar din Timisoara, si nu prea stiu mare lucru despre ea...As avea nevoie de cateva detalii,cum ar fi:taxe,admitere,cursuri, etc...
Ofer funda raspunsului cel mai bun!

1 răspuns:
| DragoStefaN a răspuns:

Facultatea de design vestimentar? Doamne fereste, am auzit-o si pe asta! Banuiesc ca e ceva particulara. Iti recomand sa faci o facultate serioasa ca design vestimentar poti face si fara o diploma fara nici o insemnatate.