| Vlady_Biggie_1996 a întrebat:

Buna ziua!
As dori ca dupa BAC sa merg la Facultatea de design vestimentar din Timisoara, si nu prea stiu mare lucru despre ea...As avea nevoie de cateva detalii,cum ar fi:taxe,admitere,cursuri, etc...
Ofer funda raspunsului cel mai bun! Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

De ce nu cauti pe site-ul facultatii?

| LupuDeu a răspuns:

Taxa este in felu urmator: 150 lei la inscrierea pentru examen si daca esti aprobat si intri mai dai 150lei odata cu depunerea dosarului.
calendarul de armitere il gasesti pe net la ei la UVT design vestimentar. dar daca nu ma insel periaoda este de 15 20 iulie, examene si celelalte.