| mariootomaa a întrebat:

as vrea sa imi cumpar o carte "e-book" de pe Elefant.ro si nu gasesc cum as putea sa fac acest lucru, deoarece imi cere adresa si imi zice tariful curierului.Adica...imi aduce cartea prin stick la usa mea, eventual sa imi puna si un film cu Indiana Jones? Va rog sa imi ziceti cum as putea sa achizitionez o carte online (e-book) deoarece sunt anul 1 la facultate la litere si nu cred ca mai fac fata cu atatea carti...

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cum as putea sa fac acest lucru, deoarece imi cere adresa si imi zice tariful curierului"

da, dom'le dă-le dacă vrei produsul

| mariootomaa explică (pentru sierra1):

Pai daca fac acest lucru e posibil sa imi aduca cartea prin curier acasa. si nu vreau asta. Si plus ca nu specifica daca este ebook and au nu deci... sunt indecis