| Raulica98 a întrebat:

Bună ziua, as vrea sa urmez facultatea de sport din Timișoara și voiam sa întreb dacă știe cineva sa mi zica ce examene o sa am în sesiune, atat teoretice cat si practice? si daca știți și câteva exemple concrete, iar a 2 a întrebare dacă se întâmplă de exemplu să ai o problema medicala, o accidenteare ce se întâmplă cu probele practice, mai trebuie sa le dai sau intervine ceva prin care ești scutit de la ele? Dau funda la cel mai bun răspuns, mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"as vrea sa urmez facultatea...cineva sa mi zica ce examene o sa am în sesiune"

nu ne intrebi și ce meserie poți să ai după facultate? si eventual ce salariu o să ai dacă o să fii in concediu medical?

| Raulica98 explică (pentru sierra1):

E strict secret sa știi ce examen o sa ai la atletismul de exemplu ala practic, nu voiam sa știu cu exactitate ce se da la scris în sesiune, ci doar sa-mi fac o idee și la scris și la practic, am întrebat si dacă ai examen practic ca nici asta nu știu concret ca îs puține informații despre facultatea de sport și faptul ca am întrebat ce se întâmplă intr o situație excepțională nu mi se pare nimic greșit ca se pot întâmpla accidente, cât despre tine lasa mistourile deoparte și nu te mai baga în seama dacă nu vrei sa ajuți, asa te ai aprins de zici ca ai fii făcut tu Harvard ul și te am întrebat ceva de facultatea respectiva, nu de facultatea de sport, vaisamar omule, nu înțeleg de unde atata răutate!

| sierra1 a răspuns (pentru Raulica98):

" Raulica98: ...vaisamar omule, nu înțeleg de unde atata răutate!"

n-am priceput o iotă unde bați dar cred că totul ți se trage de la tunsoarea de atunci:

https://www.tpu.ro/......perstitii/

| Raulica98 explică (pentru sierra1):

Daca te pui sa "stalkuiesti" un profil doar ca să dai o replica in favoarea ta, e clara treaba, nu mai comentez nimic, imi e clar ce fel de persoana ești, cat despre prima mea întrebare, întrebărea inițială, recunosc ca nu am formulat o cum trebuie, dar dacă dai la o parte partea răutăcioasa din primul răspuns pe care ți l am dat tie, ti ai fii dat seama ce voiam cu adevărat sa știu, un exemplu în sensul ca asa 3 4 cuvinte despre titlul lecțiilor sa zic de la atletism dacă tot exemplul asta l am dat, nu exemplu cu foaia de examen cu toate examenele care pare absurd, dar e greșeala mea cum am formulat, sincer mai mult sunt curios de proble practice în ce consta și câteva exemple de la diferite sporturi!

| sierra1 a răspuns (pentru Raulica98):

"Daca te pui sa "stalkuiesti" un profil..." nu mami, din nou n-ai priceput o iotă: e necesar să știm cu cine conversăm, nu crezi asta?