| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua! Stiti dacă cele 5 cântece trebuie să le știu pe de rost la probele de la facultatea de pshiologie si stiinte ale educatiei? Multumesc!

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Psycho karaoke?
rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da cele 5 cîntece de la Gipsy Kingslaughing Care cîntece trebuie sa stii?

| Brizbriz a răspuns:

Ma suii pe kuru' Lelii, cantec voinicesc big grin

| Sophieka a răspuns:

laughing) Doamne.

| 1234568807 a răspuns:

Ce cantece?

| AndreeaFrummmmmm a răspuns:

Buna! Văd ca ceilalți nu au înțeles întrebarea ta, așa ca poate te ajuta răspunsul meu. Din câte știu, probele eliminatorii se dau doar pentru specializarea PIPP( pedagogia învățământului preșcolar și primar), și da, trebuie sa le știi pe de rost. Nu o sa te pună sa le Cânți pe toate 5, așa ca te poți concentra mai mult pe 2-3 dintre ele, care crezi tu ca ti se potrivesc mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaFrummmmmm):

Multumesc mult!