| Heloooo366 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare.
Ieri am susținut examenul de bacalaureat la limba și literatura română. Dar am făcut o greșeală, am tăiat cu o linie si am scris deasupra. Credeti ca imi anulează lucrarea?

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Salut!

Nu, nu ti-o anulează. Lucrarea se anulează pentru semne de obicei.

Daca nu este inteligibil ce ai scris insa, posibil sa ignore acea parte a răspunsului. Altfel, este totul ok.

happy

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Pentru săptămâna asta TPU ar trebui sa facă o categorie speciala destinata semnelor de la bac. Ar fi cu siguranță cea mai accesata categorie

| BlackRaven45 a răspuns:

Nu vei avea probleme. Stai linistita.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

N-ai pentru ce. Sper ca te-ai descurcat bine!

happy