| CodreanuAna a întrebat:

Bună ziua,
Aveti idee dacă licența o pot da într-un anumit număr de ani de la finalizarea studiilor? De exemplu, am terminat acum 7 ani Literele, dar nu am dat licența. O mai pot da?
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Si de ce nu suni acolo unde ai făcut școală și sa intrebi? Așa ziceam și eu, va place sa stați la birfa, ca nu văd ce altceva faci, un om normal merge și întreabă direct la sursa, nu sta pe Șanțuri sa întrebe lumea despre situații de genul asta.

| LordCristobal a răspuns (pentru relian):

Valeu frate, da rautacios mai esti.
Putea sa zici intr-un mod mai frumos sa se duca la secretariat.

| Furnicuta000 a răspuns:

Teoretic nu, la mine la facultate zicea secretara ca vin oameni si dupa 15 ani sa dea. Dar singura problema e ca trebuie sa plateasca

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Am vrut sa spun teoretic da, adica o mai poti da