| RaduCPM a întrebat:

Câți ani are "Fetița Zurli"? Ori nu știu eu să caut pe net, ori e informație clasificată!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu oferă nicăieri vreo informatie despre anul ei de naștere. Probabil că isi doreste să rămână un "Peter Pan", pentru cei mici, astfel incat să fie considerată mereu copil.
Singurele informatii care se găsesc pe net, privind datele personale, ar fi că o cheamă Veronica Căliman, alintată de toți "Vero", născuta la 1 octombrie, la Roman, inaltimea: 1.55, a intrat in trupa Zurli in urma cu zece ani (la 18 ani lucrase pentru 3 luni la Concordia, o organizatie umanitară (cred), iar apoi a intrat in Gașca Zurli...) Poți deduce si tu vârsta... Să zicem că e un copil mai mare.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vero Caliman pe numele ei de actrita... are vreo 30 ani

| johnnny123 a răspuns:

Sau varianta 3: este o informatie care nu intereseaza pe absolut nimeni altcineva in afara de tine.

| Werrich a răspuns:

"Fetita Zurli" are o fiica de 18 ani deci ea are undeva la 38-40 de ani

| suntserios a răspuns (pentru Werrich):

Nici eu nu s la curent cu desenele animate, da a prima cautare am vazut cine e fetita zurli si nu are 40 ani...