| Ariana131 a întrebat:

Buna ziua, ce părere aveți despre modulul psihopedagogic?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Eu nu l-am facut. Dar mai bine il faci, chiar daca-l faci degeaba.

| Wr3nch a răspuns:

User si semi-until daca vrei sa predai.

| LPCTSTR a răspuns:

Vrei sa te faci prof? il faci, nu vrei? nu-l faci. Simplu, alta utilitate nu are pentru omul de rand.

| ReddY25 a răspuns:

E util

| Lukasssz a răspuns:

Cum au zis si colegii mei e util daca vrei sa te faci profesor.Sa fi profesor e foarte usor in comparatie cu celelalte munci intelectuale. Muncești 4-5 ore pe zi, ai vacanțe extrem de multe.Vara de exemplu ai liber 3 luni și esti PLATIT!( spune-mi tu o altă meserie la care esti platit 3 luni de zile fara sa faci nimic.). Deci dacă te pasionează o carieră în învățământ, just go on!

| Wr3nch a răspuns (pentru Lukasssz):

"muncesti 4-5 ore pe si" buna gluma. Planufile de lectii, lectiile in sine si testele se fac si se corecteaza singure nu?

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai e bun dacă te gândești ca vreodată vrei sa fii profesor.
Dacă nu te pasionează sa fii profesor nu are rost sa îl faci.