| anonim_4396 a întrebat:

daca intr-o clasa sunt doi elevi cu medii generale egale, ambii de ex cu 9.5 iau premiu 1 ambii sau se face departajare?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Amandoi! 100%.

8 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Se trage la penaltylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iau amândoi premiul 1. La mine în clasa am fost anul acesta 14 cu premiul 1

| Bozgi200 a răspuns:

Amândoi din câte știu, așa se face la mine.

| ywar a răspuns:

La 11 se decide sau PvP... cine-i mai tare. Parte-n parte. Cine castiga ciomageala e premiant. Premiantul e si smardoi, evident.

| sorin1234567 a răspuns:

Ambii iau premiul 1

| dannyel86 a răspuns:

Corect ar fi ca amandurora sa li se acorde premiul I.
Asta se intampla la preuniversitar, dar la facultate, pentru punctaj egal, vei vedea ca va conta foarte mult ordinea alfabetica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de scoala, nu e ceva scris. Dar corect ar fi ca amandoi sa primeasca acelasi premiu.

| danaieladaniela a răspuns:

Amandoi premiu 1