| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 11-a si am media anuala in jur de 9.52 cam asa, ce diploma a-s lua, ce premiu? Si cati elevi pot fi pe un premiu?

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

A-s lua? a11a si esti agramata. trist

| L?ris? a răspuns:

Depinde cati au media mai mare decat a ta.

| Northern a răspuns:

La cum scrii si la cum gandesti, nici nu cred ca ai merita vreun premiu vreodata.
De unde sa stim noi ce premiu ai putea lua, din moment ce nu stim mediile celorlalti din clasa ta?
Teoretic, o singura medie corespunde unui singur premiu.Asta daca nu sunt elevi cu aceeasi medie in clasa.

| TheSoldier a răspuns:

Ai media 9.52, si nu stii sa scrii,, as,,?

| SpookyKid a răspuns:

Doamne ce te mai atacalaughingpot sa fie chiar si toti din clasa pe locul 1 daca au aceeasi medie, deci in ordinea mediilor dar mentinue iei, data trecuta la noi a fost mentuiune pana la 9, 50

| Copiliţă a răspuns:

Depinde de mediile din clasa. Oricum o mentiune sigur vei lua.

| TwilightAliceCullen a răspuns:

Dar de ce nu stii daca esti a 11-a? Pana acum nu ai vazut cum e? Wtf.
Depinde de mediile celorlati.