| cats273839 a întrebat:

Buna ziua! Daca maine predam manualele, asta inseamna ca vom mai face orele? De asemenea, profesorii pot sa ne asculte/sa ne dea note chiar daca am predat manualele? Eu mai aveam nevoie de o nota la o materie, dar pentru ca acum este acea lege ca se poate incheia si doar cu 2 note, nu cred ca ma mai asculta.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu si n-am mai auzit ca scoala sa solicite predarea manualelor inainte de terminarea cursurilor si acestea se termina doar pe 16 iunie.
Ce intrebi poti afla doar de la scoala ta, intreaba dirigintele.