| AlexCratima2000 a întrebat:

Doamna profesoară de Biologie a zis ca daca nu avem camere o sa primim nota 4, iar doamna dirigintă a spus ca este corect. Ce putem face? Eu nu îmi permit o cameră.

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar ce scoala mai este si aia?

Vorbiti si cu alti profesori, poate va strangeti mai multi elevi si asa puteti sa schimbati asta, la nivelul scolii voastre.

Vorbiti si cu directorul.

| Wr3nch a răspuns:

Il suna parinti pe director (sau directoare) si ii spun frumos ca tanti de bio nu poate conditiona accesul la educatie sau notare prin camera. In caz contrar, reclamatie la scoala sau inspectorat.

| johnnny123 a răspuns:

Nu-ti permiti o camera de 40 lei, dar in schimb ai PS4, PC si-ti faci huse personalizate?

| gabicoo a răspuns:

Telefonul tău nu are cameră?
Întreb pentru un prieten!
winking

Găsiți tot felul de motive ca să nu participați la școala online!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dispozitivul de pe care ai scris aceasta intrebare nu are in dotare o cameră?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e un motiv să-ți dea 4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este corecthappy vorbește cu părinții tai sa vorbească cu diriginta. Nu au niciun drept. Doamne, nu mai suport profesorii ăștia comuniști și nesimtiti din țara asta. Va frustreaza și nu mai intrați niciun de drag la ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camera web 480p, 50 de lei. iti trimit eu daca chiar nu ai 50 de lei

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit! Are consola de jocuri si n-are cativa lei pentru o camera? Minte. Citeste-i intrebarile!